Esztergomi antik ezüst kerszetelőpohár
Esztergomi antik ezüst keresztelőpohár

68

Technika: 13 latos antik ezüst, 62 g
Méret: 7 x 6 cm
jelzett: Esztergom XIX. eleji fémjel DD koronás mesterjegy
HUF 30 000 — 38 000
EUR 96 — 122
USD 104 — 132

Kikiáltási ár: 22 000 Ft (71 EUR*, 77 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30