Xantus Gyula (1919-1993)

Európa elrablása/ Áldozati ünnep

Technika: olaj, farost
Méret: 50 x 60 cm
j.b.l.: Xantus Gy 80

Ár: 224 000 Ft (622 EUR*, 685 USD*)