111

Vinkler László (1912-1980)

Europé elrablása

Technika: olaj, vászon
Méret: 50,5 x 80,5 cm
Nátyi Róbert szakvéleményével
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%