140

Devil, Naomi (1987)

Eyes Wide Meow (2017)

Technika: olaj, vászon
Méret: 89 x 80 cm
j.j.l.: NÖ 2018
HUF 500 000 — 650 000
EUR 1 607 — 2 089
USD 1 739 — 2 260

Kikiáltási ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%