162

Ezüst Art Deco teáskészlet (3 db kanna, 1 db tálca)

Technika: 900-as finomságú ezüst
Méret: bruttó 2000 g
jelzett: vietnámi fémjel, Gonghunk gyártójel (41)
Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 667 EUR*, 1 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%