Ezüst asztali készlet

100

Ezüst asztali készlet

Technika: 925-ös finomságú ezüst, 680 gr
só és borsszóró, szalvétatartó
jelzett: 1999-től használt magyar fémjel, Ürögi László mesterjegy
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%