199

Ezüst ékszerdoboz

Méret: 132 g, 5 x 12,5 x 14 cm
jelzett: olvashatatlan fémjel
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%