Ezüst ékszertartó doboz
Ezüst ékszertartó doboz

16

Ezüst ékszertartó doboz

Méret: 200 g, 4 x 10 x 8 cm
jelzett: XIX. század végi behozatali jel
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%