Ezüst érmetartó szelence
Ezüst érmetartó szelence

VILLÁMÁRON ELKELT (Ezüst érmetartó szelence)

Méret: 7 x 3 x 1,5 cm
25 g, jelzett: német, 1888-tól használt hold koronás fémjel