117

Pesti ezüst evőeszköz készlet

Technika: 800-as finomságú ezüst, 2106 g
jelzett: Pest 1937-1967 között használt fémjel,
46 db-os
Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 528 EUR*, 1 682 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%