213

Ezüst evőeszközkészlet

Méret: nettó: 8198 g
176 db, jelzett: Pest, 1936-1965 közötti fémjel, SR mesterjegy
HUF 1 800 000 — 2 000 000
EUR 5 000 — 5 556
USD 5 505 — 6 116

Kikiáltási ár: 1 540 000 Ft (4 278 EUR*, 4 709 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%