Ezüst evőeszköz készlet dobozban

24

Technika: 800-as, 13 latos antik ezüst, 2026 g
6 db főkés, 6 db fővilla, 6 db leveseskanál, 6 db teáskanál, 6 db érmés kanál, 1 db nagy merőkanál, 1 db kis merőkanál, 1 db érmés merőkanál, 2 db salátaszedő elefántcsont nyéllel, 6 db késbak, 2 db fűszertartó, 2 db fűszerkanál,
jelzett: Pest, 1867-1936 között fémjel, Bécs, 1805 használt fémjel
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (778 EUR*, 856 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%