62

Ezüst kehely

Technika: 935-ös finomságú ezüst
Méret: 135 g, 13 x 9 cm
jelzett: Pest 1966-1999 között használt fémjel, EOE gyártójel
Kikiáltási ár: 26 000 Ft (84 EUR*, 90 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%