Ezüst keresztelő ajándék eredeti dobozban

14

800-as finomságú ezüst, kanál, villa, kés és kiskanál, pohár, nettó 140 g, jelzett: Pest 1937-1965 között használt fémjel, LM mesterjegy
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
ezüst