109

Ezüst kínáló tálka

Technika: 925-ös finomságú ezüst
Méret: 121 g, 7 x 16 x 10 cm
jelzett: 1890-es fémjel
Kikiáltási ár: 28 000 Ft (78 EUR*, 86 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%