192

Ezüst nyaklánc medállal

800-as finomságú ezüst, 6,2 g,
jelzett: Pest, 1867-1936 közötti fémjel SJ mesterjegy
Kikiáltási ár: 12 000 Ft (33 EUR*, 37 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%