Ezüst só- és borsszóró

98

Ezüst só- és borsszóró

Technika: 925-ös finomságú ezüst, ólomkristály netto 207 g
jelzett: 1999-től használt magyar fémjel, Ürögi László mesterjegy
Kikiáltási ár: 190 000 Ft (611 EUR*, 661 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%