157

Ezüst só- és borsszóró

Technika: 800-as finomságú ezüst, tejopál és ónix díszítéssel 208,9 g
jelzett: 1999-től használt magyar fémjel, Ürögi László mesterjegy
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%