Ezüst dobozka

Technika: 750-es tisztaságú ezüst, igaz gyöngyökkel és gránátokkal díszített
Méret: 20,2 g, 1,5 x 3,5 x 2,5 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, MW mesterjegy
Egy gyöngy hiány.