Román Ezüst tál

37

Román Ezüst tál

800-as finomságú ezüst, 396 g
5 x 35 x 20 cm
jelzett: Románia, 1906-tól használt fémjel, korona mesterjegy
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%