Hannaui ezüst tálca

78

Hannaui ezüst tálca

800-as finomságú ezüst, 670 g, 25 x 33 cm, jelzett: hannaui fémjel, Karl Söhnlein & Söhne mesterjegy (1888-1956)
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%