Ezüst váza perzsa dekorral

75

Ezüst váza perzsa dekorral

800-as finomságú ezüst, 474 g, 17 x 12 cm, jelzett: arab fémjel

Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%