Faberge Ezüst Kínáló
Faberge Ezüst Kínáló
Faberge Ezüst Kínáló
Faberge Ezüst Kínáló
Faberge Ezüst Kínáló
Faberge Ezüst Kínáló
Faberge Ezüst Kínáló

173

Faberge Ezüst Kínáló

Technika: 84 zlotnyikos ezüst
Méret: 5725g, 31,5 x 54 x 23.5 cm
az üveg pótolt 8 x 39 cm, jelzett: Szentpétervár, 1908-1926 közötti fémjel K. Faberge mesterjegy
Kikiáltási ár: 19 000 000 Ft (61 054 EUR*, 66 075 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%