308

Fajó János (1937-2018)

Ellipszis

Technika: szitanyomat, papír
Méret: 70 x 50 cm
j.j.l.: Fajó, j.b.l.: 19/22
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00