205

Fajó János (1937-2018)

Formák (1988)

Technika: színes szita
Méret: 70 x 100 cm
j.j.l.: Fajó '88
j.b.l.: VI/II
Kikiáltási ár: 340 000 Ft (1 093 EUR*, 1 182 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00