35

Fajó János (1937-2018)

Körmetszés (1979)

Technika: színes szita (II/VII)
Méret: 70 x 100 cm
j.j.l.: Fajó 70-79
j.b.l.: 60/70
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00