69

Farkas György (1911-1995)

Fák és házak

Technika: olaj, fa
Méret: 65 x 50,5 cm
j.b.l.: Farkas György
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%