115

Kokas Ignác (1926-2009)

Fák között

olaj, farost
50 x 80 cm
j.b.l.: Kokas I.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%