104

Markó Ferenc (1832-1874)

Falusi jelenet (1872)

Technika: olaj, vászon
Méret: 66 x 100 cm
j.j.l.: Markó 1872
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft (7 712 EUR*, 8 346 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%