58

Domanovszky Endre (1907-1974)

Falusi táj

Technika: akvarell, papír
Méret: 29 x 21 cm
j.j.l.: Domanovszky
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%