3

Benjamin Herman (1881-1942)

Falusi utca

olaj, vászon,
46 x 57 cm,
j.b.l.: Benjamin
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%