169

Feigl-Farnadi Ilonka

Falusi utca

Technika: olaj, vászon
Méret: 68 x 50 cm
j.j.l.: Feigl Ilonka 1925
Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 124 000 Ft (398 EUR*, 431 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00