176

Bánovszky Miklós (1895-1995)

Falusi utca

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 50 cm
j.j.l.: Bánovszky
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 78 000 Ft (251 EUR*, 271 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00