Jakuba János (1909-1974)

Fasor

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Jakuba
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (208 EUR*, 229 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00