156

Fóth Ernő (1934)

Fatörzs figura (1966)

Technika: olaj, farost
Méret: 31 x 25,5 cm
j.j.l.: Fóth Ernő

Fóth Ernő 1. – A Körmendi Galéria Egyedi művészkönyv sorozata (11.)
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%