241

Ruzicskay György (1896-1993)

Faültetők

Technika: olaj, fa
Méret: 35 x 35 cm
j.j.l.: Ruzicskay 927
HUF 120 000 — 150 000
EUR 333 — 417
USD 367 — 459

Kikiáltási ár: 80 000 Ft (222 EUR*, 245 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%