248

Fehér László (1953)

Fény a Balatonon

Technika: olaj, vászon
Méret: 160 x 180 cm
j.j.l.: Fehér László 2017. VIII. 05.
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft (12 211 EUR*, 13 215 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%