228

Fehér László (1953)

Strandon

Technika: olaj, vászon
Méret: 180 x 250 cm
HUF 4 000 000 — 5 000 000
EUR 11 111 — 13 889
USD 12 232 — 15 291

Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft (6 944 EUR*, 7 645 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00