204

Fehér László (1953)

Vágyódás

Technika: olaj, vászon
Méret: 180 x 240 cm
j.j.l.: Fehér László 1998. VI 09
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft (5 784 EUR*, 6 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00