495

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Fejek

Technika: akvarell, papír
Méret: 40 x 28 cm
j.j.l.: MT
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%