167

Vasarely Viktor (1908-1997)

Fekete-fehér kompozíció II.

Technika: szitanyomat, papír
Méret: 70 x 70 cm
j.b.l.: 46/250, j.j.l.: Vasarely
Kikiáltási ár: 170 000 Ft (546 EUR*, 591 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%