Lossonczy Tamás: Fekete vihar, 1946

216

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Fekete vihar, 1946

olaj, vászon, 53 x 64 cm, j. a hátoldalon: Lossonczy Tamás
kiállítva: 2005 Műcsarnok,
reprodukálva: 2005 Műcsarnok Katalógus
Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 285 EUR*, 1 391 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%