Kótai Ferencz Lajos (1901-?)

Fekvő akt

Technika: olaj, vászon
Méret: 95 x 150 cm
j.j.l.: Ferencz Lajos 1926; ho.:kiállítási cédula, 192..SZI. kiállítás indult a Nagyházi Galéria 158. árverésén, 461-es tételként