440

Oudot, Roland (1897-1981)

Fekvő akt

Technika: olaj, vászon
Méret: 24 x 33 cm
j.b.l..: Roland Oudot
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%