66

Mihalovits Miklós (1888-1960)

Fekvő akt

Technika: olaj, rétegelt lemez
Méret: 50 x 70 cm
j.j.l.: Mihalovits M 1932
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 147 000 Ft