181

Renoir Pierre-Auguste (1841-1919)

Fekvő női akt (1906)

Technika: papír, rézkarc
Méret: 139 x 198 mm
j.n., védési szám: Sz.M.: 39/90
Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 928 EUR*, 2 087 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%