182

Ék Sándor (1902-1975)

Félakt, 1972

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 60 cm
j.j.l.: Ék Sándor

kiállítva:
* Ék Sándor gyűjteményes kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1972.
reprodukálva:
* Ék Sándor emlékkiállítása, Tihanyi Múzeum, 1975, o.n.
HUF 170 000 — 220 000
EUR 472 — 611
USD 520 — 673

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (333 EUR*, 367 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%