Kazacsay Gerőné (Hirsch Lujza) (1871-?)

Félakt

Technika: olaj, vászon
Méret: 61 x 69 cm
j.j.l.: Kazacsay Gerőné

Ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)