142

Marosán Gyula (1915-2003)

Felhők játéka

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 58,5 cm
j. a hátoldalon: Marosán 1932
Kikiáltási ár: 440 000 Ft (1 222 EUR*, 1 346 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%