244

Balla Béla (1882-1965)

Felhős táj

Technika: olaj, vászon kartonon
Méret: 25,5 x 30 cm
j.j.l.: Balla
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%